TĚŠÍME SE NA KAŽDÉHO Z VÁS

Každý rok Vás za námi zavítá více a více a to je naším obrovským hnacím motorem pro neustálé zlepšování akce. Přesvědčte se v letošním vydání našeho bulletinu Zde!

DOPROVODNÝ PROGRAM

Program třetího ročníku je venku a nás nesmírně těší, že letos nás v sobotu odpoledne provede Jitka Boho a celým dnem Markéta Báťová! Letos navíc velmi pestrý program v celém DKO - můžete si dát oběd i svačinu :)Zde!.

DOBROVOLNÉ 20Kč ZA HLAVU :)

Vstupné je stanoveno pevně na 20Kč za osobu a platí se vždy na místě, abychom umožnili každému navštívit naši originální akci. Jelikož však každý rok chceme zakoupit určitou potřebnou věc např. na dětské oddělení Nemocnice Jihlava.

NAPSALI O NÁS

Akce Vánoce Dětem se stává tradicí v Jihlavě, za což jsme velmi rádi. Zároveň jsme rádi, že se o nás nejen mluví, ale i píše! Zde!

MÁ TO SMYSL

Vánoce nejsou jen stresy, ohromné výdaje a nakonec žádná pohoda - Vánoce Dětem je projekt s jasným cílem - udělejte si z vánočních nákupů pro děti inspirativní a skvěle strávený rodinný den. Sledujte nás na Facebooku a těšíme se na Vás.

ZÁLEŽÍ NÁM NA DOBRÝCH VĚCECH

S Dětským oddělením Nemocnice Jihlava spolupracujeme od samého začátku, protože chceme aby náš prospěch měl i další užitek. Letos dokonce rozšiřujeme dobrou věc do Dětského centra Jihlava, kde také budeme přínosem.