CO JE U NÁS NOVÉHO?

08.11.2018

Nejen všechno pro děti, ale také dobroty

Jelikož máme za sebou i naši první food akci, tak jsme Vám zajistili malou ochutnávku i na Vánoce Dětem! Na akci můžete snídat, obědvat i večeřet! A kdo že to pro Vás přípraví? Circus Burger (vítěz festivalu jídla), kavárna Cacao café s výbornou polévkou, palačinkami, dezerky a kávou, Andyho trdelník, a skvělé dětské tyčinky od Pharmind!

01.11.2018

Opět pomáháte dobré věci..

Letos jsme naši dobrou věc rozšířili! Ze vstupného bude pořízena nejen jedna multifunční novorozenecká postýlka na Dětské oddělení Nemocnice Jihlava, ale tentokrát se o radost podělíme i s Dětským centrem Jihlava (budova naproti PSJ), kde pomáhají dětem, které nemají možnost být stále se svojí rodinou! Sledujte náš Facebook a zapojte se do naší sdílené akce "dobrá věc".

24.10.2018

Soutěž pro školy a školky

Je to tady, vyhlašujeme 3.ročník soutěže a tentokrát jsme opravdu vymazlili ceny. Soutěžit mohou děti každého věku. A co na ně čeká? 1. místo vyhrává výlet pro celou třídu do Šiklandu, 2. místo zimní čepice od Pletexu s motivem Kukáčka pro celou třídu a 3. místo skvělý den v ZOO Jihlava s programem opět pro celou třídu. Pojďte do toho s námi. Oraginátorka Lucka :-)

10.10.2018

Zbývá 45 dní!

Už se to blíží - 3.ročník tentokrát pouze v sobotu, abychom Vám mohli připravit ještě lepší atmosféru akce! Do Jihlavy Vám tentokrát dovezeme opravdové poklady, které budou tím nejlepším dárkem pod stromečkem. Navíc se můžete těšit na dobroty pro děti a také odpočinkové zóny, které jsme pro Vás dosud nepřipravovali. Těšíme se na Vás!

15.08.2018

Jitka Boho tvář 3. ročníku

Její jedinečnost motivuje a inspiruje nejen mnoho žen a maminek. A proto je mi ctí sdílet s vámi, že páteční odpoledne vás bude provázet právě Jitka Boho. Máte se na co těšit!

22.07.2018

Klíčové sdělení POLOVINA

Léto je za svojí POLOVINOU a já už se pomalu ale jistě těším na vánoce, a proč? 1. polovina vystavovatelů je představena. Chcete být součástí druhé poloviny? Zavolejte mi. Zaregistruji Vám poslední výstavní plochy a hned 1.9.2018 spouštíme mediální kampaň. Buďte součástí toho co dává smysl. Organizátorka Lucka

10.07.2018

Kdo bude letos součástí?

Léto je v plném proudu, ale my už myslíme na Vánoce. Nebojte nebudu vás strašit sněhem, ale navnadím Vás na veletrh už teď, kdy na https://www.facebook.com/vanocedetem/ můžete sledovat představení prvních vystavovatelů. Každý týden vám zveřejním, kdo bude součástí. Hezké léto, Lucka :-)

20.06.2018

Máme istagram :-)

Ano, už i nás můžete sledovat na https://www.instagram.com/vanoce_detem/. Budu Vám pravidelně zveřejňovat co děláme, koho s námi propojíme a jak se připravujeme již na 3. ročník veletrhu všeho pro děti. Za Tým vánoce dětem Lucka

20.05.2018

INOVACE je přesně ten směr..

...kterým posouváme veletrh Vánoce dětem dopředu. Chceme Vám návštěvníkům ukázat hračky a hry, které v množství nabízených hraček této doby třeba ani nenajdete a na veletrhu je uvidíte, děti si s nimi, než je koupíte pohrají a vystavovatelé Vám řeknou jejich příběh. I proto jsme se rozhodli pro 3. ročník nastavit jednotné vstupné 20kč, kdy opět ze vstupného bude pořízeno potřebné pro děti, tentokrát nejen jihlavské nemocnice.

02.05.2018

Vy a My součástí toho, co dává smysl..

..spojte se s námi. Hledáte jednoduchou investiční příležitost, nebo víte o někom koho spolupráce s námi bude zajímat, kontaktujte mě. Hledáme exkluzivního partnera, kterého projekt Vánoce dětem osloví a je stejným nadšencem pro nové projekty na Vysočině stejně jako my. Těším se na Vaše vize a propojení s Vámi. Koordinátorka Lucka :-)

16.04.2018

Doporučte nám!

Sluníčko svítí, my makáme na opravdu exklusivním plnění výstavních ploch a tento týden máme jasný cíl: vystavovatel s jedinečnou nabídkou magnetické stavebnice Smartmax, Magformers, Geomag..máte tento segment v nabídce či víte o někom, kdo tento segment nabízí? Kontaktujte mě a já se o vše potřebné postarám.

18.03.2018

Informace pro partnery!

Bulletin 2018 je venku. Sledujte tedy informace ke 3. ročníku na našem webu (homepage), či na našem FB profilu Vánoce Dětem.

01.01.2018

Spuštěny registrace

Vážení vystavovatelé, k datu 4.1.2018 jsou plně spuštěny registrace základních výstavních ploch. Neváhejte tedy kontaktovat koordinátorku Lucii Matulovou, na tel. 774 529 490 , e-mail: lucie.matulova@vanocedetem.cz. Těšíme se na spolupráci.

28.12.2017

Připravujeme pro Vás 3. ročník 2018

Jelikož příští ročník veletrhu bude plný novinek, již jsme zahájili přípravy dalšího ročníku. Vám i nám přejeme úspěšný rok 2018.